Proč Predict INEM?
Protože se vám vyplatí!

je sofistikovaný a cenově dostupný nástroj k profesionálním odhadům cen nemovitostí a predikcím jejich budoucího vývoje.

je určený pro širokou veřejnost. Z přesných informací tak může - na rozdíl od jiných nástrojů - profitovat každý majitel nemovitosti.

je jedinou, široce dostupnou aplikací na českém trhu, která modeluje krátkodobý a střednědobý vývoj cen nemovitostí.

S Predict INEM získáte kvalitní a pravidelně aktualizované
odhady cen i s výhledem dalšího vývoje.

Přesnost

Naše odhady a predikce jsou přesné!

Odhady vznikají na základě mnoha statisticko-ekonomických parametrů. Při pokročilé analýze zohledňujeme kromě makroekonomických dat i řadu lokálních ukazatelů. Náš systém hodnotí mzdovou hladinu, pracovní trh, demografický vývoj, kriminalitu, urbanistickou kvalitu lokality a řadu dalších parametrů. Predikci cenového vývoje modelujeme pro každou nemovitost zvlášť.

Přehled

Všechna dostupná data na jednom místě.

Každý uživatel si může ověřit jednotlivé ukazatele v přehledných grafech. Sledovat můžete hlavní makroekonomické ukazatele i lokální data specifická pro konkrétní místo a region.

Intuice

Intuitivní uživatelské rozhraní

Uživatele čeká jednoduše navržený systém, v němž se snadno a rychle zorientují a od první chvíle mohou využít všechny jeho funkce. Zadání vlastních nemovitostí je jednoduché, stejně jako správa výsledných analýz.

Odměna

Získejte provoz zdarma jako odměnu

Díky jasně nastavenému systému odměn, můžete Predict INEM využívat částečně zdarma. Pokud službu doporučíte svým známým, získáte službu na 1 měsíc zdarma vy i nový uživatel.

Zobrazit ceník

Unikátní datový model

Cenu nemovitostí určuje přes 40 faktorů

Naše přesné predikce budoucího cenového vývoje nemovitostí tvoříme díky unikátnímu a složitému algoritmu s pomocí řady statisticko-ekonomických ukazatelů.

Na základě sofistikovaných analýz jsme identifikovali přes 40 statisticky měřitelných parametrů a faktorů, které se různou měrou podílejí na tvorbě ceny nemovitosti.

Podle skutečného vývoje cen nemovitostí jsme porovnali vybrané cenotvorné parametry a určili jejich vzájemné vazby. Zjištěné vztahy jsme opakovaně testovali a vážili na aktuálních datech z realitního trhu.

Naše práce nekončí - Predict INEM se neustále zlepšuje

Jednotlivé sledované parametry a ukazatele pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Predict INEM se tak neustále zlepšuje a zlepšují se i naše predikce.

Profesionální služba pro každého

Vytvořili jsme plně profesionální oceňovací nástroj pro soudní znalce, odhadce a realitní makléře, který se službou Predict INEM můžete využít i vy, a to se stejně širokou databází informací.

Zvyšte úspěšnost vašich investic!

Registrujte se ZDARMA a založte první kartu nemovitosti. Rozhodujte se správně při prodeji i nákupu nemovitosti!

Registrace Přihlásit se